Укр
Рус

Код товару: AR_3018077
Особливості DT10303
✔ Повторна заточка до 3 - х разів і дворазове збільшення терміну служби.
✔ Прорізи для компенсації розширення, заповнені полімером, знижують шум і вібрацію.
✔ Вузький пропив, ідеально підходять для акумуляторних ручних пив, вимагають меншого зусилля.
✔ Особливо гострі карбідні зуби, знижують знос.
✔ Покращені кути заточування.
| Робочий матеріал | універсальний, деревина, алюміній, ламінат |
| Діаметр зовнішній | 184 мм |
| Діаметр посадковий | 16 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Геометрія зуба | ATB |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Кут заточування | 18 ° |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Ширина пропила | 1.65 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 654 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00