Укр
Рус

Код товару: AR_3017663
Пилка циркулярна Зеніт ЗПЦ-1600 v2.0 — це потужний та надійний інструмент для професійних та домашніх робіт. Ця модель оснащена двигуном потужністю 1600 Вт, що дозволяє здійснювати точні та чисті розрізи в дереві, пластику та інших матеріалах. Завдяки високій швидкості обертання диска та регульованій глибині пропила, ЗПЦ-1600 v2.0 забезпечує ідеальний результат навіть у складних умовах.
Особливості:
| Використання | ручне |
| Призначення | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 65 мм |
| Живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 42 мм |
| Додаткові функції | можливість підключення пилососа, блокування кнопки увімкнення, лазерна «наводка», регулювання кута різу, вбудована робоча підсвітка, рукоятка з м'якою накладкою |
| Заміна оснащення | ключова |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Матеріал | пластик, метал |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 20 мм |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 821 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00