Укр
Рус




Код товару: DU_3492464
Характеристики
Дитячий надувний басейн Intex Сімейний, 203 х 152 х 48 см
Характеристики
| Виробник | Intex |
| Об`єм | 540 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 152 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 203 см |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Вік: 3+
Вид: дитячий надувний басейн
Тип: з ненадувним дном, відкритий Форма: прямокутний
Колір: "білий", "блакитний"
Серія Серія: Swim Center
Матеріал: високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0. 30 мм
Кількість камер: 2 повітряні камери, кожна з комбоклапаном для швидкого надування і здування
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Розмір заводський: 203 х 152 х 48 см Довжина: 203 см Ширина: 152 см Висота: 48 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 540 л
Об'єм м3: 0,29 – 1 м3
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 495 ₴
-20%1 195 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00