Укр
Рус

Код товару: AR_3016442
Rotex RKT84-GS - стильний та надійний електрочайник, який стане незамінним помічником на вашій кухні. Цей пристрій поєднує в собі високу ефективність та сучасний дизайн. Завдяки потужності 2200 Вт, він швидко нагріває воду об'ємом до 1.7 літра, дозволяючи заощадити ваш час.
Чайник оснащений закритим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін служби та легкість у догляді. Завдяки можливості обертання на 360 градусів, його легко встановлювати на підставку з будь-якого положення.
Функція автоматичного відключення при закипанні та захист від перегріву гарантують безпеку використання. Завдяки шкалі рівня води ви завжди будете знати, скільки рідини залишилось. Стильне LED підсвічування додає елегантності та робить процес кип’ятіння води ще більш приємним.
Знімний фільтр та міцне термостійке скло забезпечують простоту в очищенні і високий рівень гігієни. Цей електрочайник поєднує в собі інноваційні технології та практичність, створюючи ідеальне рішення для вашого дому чи офісу.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | скло |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 21 х 17.5 |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.5 х 22 х 17.5 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
813 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00