Укр
Рус

Код товару: AR_3016415
Перфекціонізм
Електрочайник Tefal KO693110 функціональний побутовий пристрій, виконаний в ідеальному мінімалістичному вирішенні, яке базується на використанні нейтральної кольорової гамми, правильної геометрії, відсутності зайвого. Ті, хто люблять добиватися ідеалу у всьому, будуть приємно здивовані тим, як органічно техніка інтегрується в кухонний простір - хоч би стилю воно не було.
Корпус з подвійними стінками
Корпус зроблений з використанням двох колб. Такий варіант забезпечує постійну прохолоду зовнішніх стінок техніки поряд з відмінним підтриманням тепла всередині. Ізоляція тепла таким чином збереже вас від опіків і не змусить гріти чайник зайвий раз.
Дисплей контролю температури
Варто звернути увагу, що техніка не просто працює на створення спека - вона забезпечує інтелектуальний нагрів і дає можливість постійно моніторити температуру води всередині. Для цього на корпусі є світлодіодний дисплей, який в режимі реального часу дає показники цих даних.
П'ять налаштувань для різних цілей
Нагрівання води здійснюється на п'яти рівнях, які ви самостійно вибираєте: 40, 70, 80, 90 або 100 ° C. Залежно від типу напою ви віддаєте перевагу тому чи іншому показнику температури, щоб отримати кращий смак, задуманий спочатку.
Функціонал підтримки тепла
Особливістю моделі стала функція підтримки отриманого в результаті нагрівання тепла. Такий варіант хороший, якщо ви сидите з компанією гостей і потребуєте постійному оновленні напою. Для цього не потрібно кип'ятити воду кілька разів - вистачить одного разу вибрати рівень нагріву, після чого температура не буде знижуватися ще 30 хвилин.
Фільтрація частинок накипу
Утворилися при кипінні частки накипу будуть ефективно відсіяні при наливанні, щоб ви могли випити напій без опадів.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підтримка температури, підсвічування корпусу, подвійна стінка, світловий індикатор, терморегулятор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.045 кг |
| Вага в упаковці | 1.41 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 80°C, 40°C, 70°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 15.4 х 20.9 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26.5 х 22 х 21 см |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, технологія Cool Touch запобігає нагріванню зовнішньої поверхні корпусу |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 795 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00