Укр
Рус

Код товару: AR_3024736
Тренажер для зап'ястя Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701)
Тренажер для рук Yunmai Wrist Ball на перший погляд нагадує популярну іграшку йо-йо. Багатошаровий корпус з металу та прозорого пластика з кольоровими вставками приховує в собі не тільки розважальну функцію. Гаджет важить близько 300 грам, зручно поміщається в долоні і допомагає зосередитися.
Залипательно-заспокійливий аксесуар
Перебуваючи на робочому столі Yunmai Wrist Ball виглядає як стильний аксесуар, але як тільки потрапляє в руки і приходить в рух - починаються дива! Гаджет переливається різними кольорами, приковує до себе увагу, підвищує настрій, заспокоює і приносить користю для стабілізації внутрішніх систем організму
Незвичайний антистрес
Використання тренажера позитивно впливає на серцевий ритм і зміцнює м'язи рук. З його допомогою можна заспокоїти нерви, впоратися зі стресовою ситуацією і повернути собі рівновагу, що особливо актуально в робочі будні.
Принцип роботи
Тренажер-еспандер ефективно розминає кисті рук, підвищує тонус м'язів за рахунок високошвидкісного обертання без елементів живлення. При обертанні зап'ястя створюється опір, і куляста конструкція приходить в рух за рахунок спеціальної механічної конструкції всередині. Досить відчути центр ваги і направляти свої рухи у відповідності з зазначенням стрілок.
Кишеньковий калейдескоп вогнів без батарейок
Чим більше зусилля обертання, тим потужніше підсвічування. Внутрішній механізм самовідновлення повертає тренажер у вихідне положення після кожного використання.
Додаткова користь
Крім зміцнення зап'ястя і підвищення загального тонусу організму, тренажер допомагає позбавитися від болю в руках, яка виникає при сидячій роботі за комп'ютером. А ще тренування кистей стимулює точки, які покращують процес травлення.
Для задоволення та здоров'я
Yunmai Wrist Ball – модний аксесуар + цікава і корисна іграшка як для дорослих, так і для дітей. Його можна крутити нескінченно – не набридне! Компактні розміри роблять тренажер мобільним – можна використовувати вдома, на роботі і в подорожі! Щоб повноцінно відчути його міць, необхідно взяти це диво в руки.
| Тип | м'яч |
| Вид | гіроскопічні |
| Рівень | extra light |
| Застосування | м'язи рук, для м'язів кисті |
| Матеріал | пластик |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 270 г |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал ручки | пластик |
| Тип навантаження | обертання |
| Товщина | 55 см |
| Ширина | 70 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
851 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00