Укр
Рус

Код товару: AR_3025453
Форма для випічки Ardesto серії BLACK MARS виготовлена з термостійкого боросилікатного скла. Підходить для очищення в посудомийній машині.
| Серія | Black Mars Cover Round |
| Форма | кругла |
| Призначення | універсальна |
| Матеріал | жароміцне скло |
| Ручки | є |
| Особливості | з кришкою |
| Комплектація | одна форма |
| Колір | прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота борта | 10 см |
| Внутрішнє антипригарне покриття | немає |
| Кількість секцій для випікання | 1 |
| Об'єм | 2 л |
| Робоча температура | -40°C - +300°C |
| Розміри | ø 25 х 10 см |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00