Укр
Рус

Код товару: AR_3015951
Тип підключення - дротове, Кількість ліній - 3, інтерфейси - RJ-9, 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps, роз'єми - RJ-9, RJ45
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 3 |
| Голосові кодеки | AGC, G.711a-law, G.722, G.726, G.729AB, G.723, iLBC, Opus, VAD, CNG, AEC, PLC, AJB |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | RJ-9, 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps |
| Безпека | MD5/MD5-sess, LLDP, AES-256, SRTP, HTTPS, DHCP, TLS |
| Вага | 0.400 кг |
| Вибір типу звукового сигналу | так |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 203 x 186 x 28 мм |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Дисплей | так |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | кольоровий |
| Наявність гучного зв'язку | база |
| Основні функції | переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), очікування виклику, автовідповідь, автоматичний набір номера, утримання дзвінка, парковка виклику, п'ятистороння конференція, вибір мелодії, журнал викликів |
| Підтримка PoE | так |
| Роз'єми | RJ-9, RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 320 x 240 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, TCP/IP/UDP, DHCP, TFTP, NTP, STUN, ARP, DNS, TELNET, PPPoE, SRTP, LLDP, LDAP, TR-069, 802.1x, TLS, ICMP, SIMPLE, IPv6, RFC3261 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 644 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00