Укр
Рус

Код товару: AR_3015675
IP-камера, кубічні, бездротові, 3 Мп (2304 x 1296), 2 Мп, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 2 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 270 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +40°С |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", бездротовий протокол ZigBee 3.0 |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 45° |
| Кут огляду по горизонталі | 340° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 215 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00