Укр
Рус

Код товару: AR_3015756
Принцип роботи IP камери відеоспостереження GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP будується на використанні передачі потокового зображення по дротових мережах. Для трансляції відеосигналу використовують стандартний мережевий протокол - TCP/IP, HTTP, IPv4, UPNP, RTSP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, HTTPS. IP камери крім охоронних функцій (відеоспостереження за об'єктом) здатні вирішувати наступні завдання:
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2880 x 1616) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 350 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | BLC, HLC |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 100° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, PPPoE, HTTPS, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, UPnP, IP Filter |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 931 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00