Укр
Рус

Код товару: AR_3015750
DS-2CD1743G0-IZ — варіофокальна купольна камера, яка підходить для застосування на захищених об'єктах, а також у місцях торгівлі, обмінних пунктах та банках. Має високу дальність та функції зміни фокусування. Ця модель Hikvision відрізняється наявністю налаштувань, за допомогою яких можна зосередити об'єктив на конкретній відстані. Наприклад — подивитися на далеко розташований в'їзд, або змінити фокус на людину, що стоїть прямо під відеокамерою. Це корисно, наприклад, для детального перегляду предметів та купюр у руках, а також для стеження за автомобілями чи людьми на різних етапах їхнього пересування. Фіксовані об'єктиви більш розмиті у цьому плані. DS-2CD1743G0-IZ, крім діапазону, порадує нічною зйомкою, датчиками тривоги на рух або підробку відео, підтримкою SD-карток та багатьма іншими можливостями.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IK10, IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 820 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 54°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 102°-31° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, TLS, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 12 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 066 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00