Укр
Рус

Код товару: AR_3015683
IP-камера, кубічні, дротові, 6 Мп (3200 x 1800), 1/2.4", 2.8 мм, інфрачервоне
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 6 Мп (3200 x 1800) |
| Розмір матриці | 1/2.4" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, розпізнавання облич, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 120 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive CMOS |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +40°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, FD (виявлення обличчя), цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 55° |
| Кут огляду по горизонталі | 105° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, ISAPI, TLS, SFTP, SDK, SSL, SRTP, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 516 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00