Укр
Рус

Код товару: AR_3015676
Роботизована 4-мегапіксельна PTZ IP відеокамера DS-2DE4425IW-DE(T5) з інфракрасною підсвіткою від виробника Hikvision сучасне та потужне рішення для системи відеонаблюдения будь-якого рівня. З її допомогою можна контролювати широкі області, такі як стоянки біля бізнес-центрів, торгові комплекси та великі офіси, аеропорти, спортивні майданчики та інше.
Матеріал корпуса пристрою виконаний з металу. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді: живлення змінного струму, вихід BNC для налаштування, RJ45 для підключення до мережі з підтримкою технологій PoE 802.3at , RS-485, клемм для підключення аудіо пристроїв та пристроїв безпеки.
Говоря про основні характеристики можна відзначити, що камера оснащена моторизованим об'єктивом з 25-кратним оптичним збільшенням і фокусним розстанням 4.8-120 мм. Сенсор 1/2.8" з роздільністю 4MP (2560х1440px) і чутливістю 0.005 люкс, для зйомки в умовах поганого освітлення. Режим дня/ночі та IK підсвітки з дальністю до 150 метрів для сьемки ночі.
Завдяки перевагам камери можна відзначити роботу з 3-ми потоками, широким динамічним діапазоном WDR, електронною стабілізацією зображення (EIS), наявністю інтерфейсів для підключення висвітлювачів та виконуючих пристроїв безпеки. Технологія зберігання відео на базі кодека N.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну систему та економити простір на жорсткому диску.
Експлуатація при температурі від -30°C до +65°C, ступінь захисту відповідає стандарту IP66.
Функції VCA: пам’ятаємо стандартних функцій виявлення руху, а також безпеку під час відеозапису, камери підтримуємо деякі функції Smart Analitics, такі як: пересечення ліній, включення в зону, виявлення оставлених предметів і зникнення об’єктів з кадру та аудіо-детективи.
Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
Особливості:
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Особливості | підтримка PoE, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, вхід/вихід з регіону, залишені/зниклі предмети, виявлення звуку, розпізнавання облич, виявлення руху |
| Вага | 2000 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +65°C |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 33°-1.4° |
| Кут огляду по горизонталі | 55°-2.4° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4 |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 120 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
23 865 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00