Укр
Рус

Код товару: AR_3015684
IP-камера Reolink RLC-1224A, інноваційна 12 Мп PoE камера спостереження з функцією виявлення людей/автомобілів, інтелектуальним сповіщенням про рух, цілодобовим повнокольоровим зображенням, вбудованим мікрофоном і динаміком.
Завдяки об'єктиву з великою діафрагмою F1.6 і ультрависокої чіткості 12 Мп камера RLC-1224A чітко фіксує все, що відбувається, і показує бездоганні фотографії та відео. Ви зможете легко розгледіти важкорозрізнювані деталі та насолодитися прекрасним зображенням з чіткою роздільною здатністю. Завдяки технології виявлення людини/автомобіля, RLC-1224A дасть вам змогу дізнатися, чи перебуває людина або автомобіль на вашій території, і надішле вам попередження. Вам не доведеться витрачати час на перевірку всіх сигналів тривоги, щоб знайти важливі. Крім того, у разі виявлення чогось підозрілого вбудована сирена камери подасть звуковий сигнал, щоб відлякати небажаних гостей.
RLC-1224A оснащений потужним прожектором, який не вимикається вночі, роблячи нічні сцени такими ж яскравими, як вдень. Ви можете бачити більше деталей у повному кольорі, не турбуючись про недостатнє освітлення. Завдяки вбудованому мікрофону і динаміку, RLC-1224A дозволяє вам вільно розмовляти з тим, кого камера фіксує в режимі реального часу. Спілкуватися за допомогою віддаленого зв'язку ще ніколи не було так просто.
Камера має функцію Timelapse, тому такі тривалі події, як схід сонця або розпускання квітів, дає змогу швидше та легше оцінити дивовижний процес таких подій за лічені хвилини.
Ця інтелектуальна IP-камера підтримує безперервний запис 24/7, запис за рухом або за розкладом. Усі відеозаписи можуть бути збережені на карту micro SD, Reolink NVR або FTP-сервер. Виберіть зручний для вас спосіб і користуйтеся індивідуальною системою безпеки. А завдяки технології PoE (Power over Ethernet) ця IP-камера може одночасно передавати відео та заряджатися через один мережевий кабель. Ви можете встановити цю камеру швидко й акуратно.
Маючи міцний корпус, RLC-1224A може витримати грозу, сильний мороз, спеку або будь-яку іншу несприятливу погоду. Ви можете покластися на неї для забезпечення цілорічної системи безпеки. Сертифікований захист від погодних умов IP66.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 12 Мп (4512 x 2512) |
| Розмір матриці | 1/2.5" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP67, IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 515 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | система сповіщення |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 49° |
| Кут огляду по горизонталі | 93° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, SSL, RTMP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 503 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00