Укр
Рус

Код товару: AR_3015775
IP-камера, корпусні (bullet), бездротові, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 1/2.7", 4 мм, комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 486 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 187 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч" |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 45.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 88.8° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, UDP, HTTPS, DHCP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, UPnP, ONVIF, SSL, RTMP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 361 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00