Укр
Рус

Код товару: AR_3015686
Всебічний захист з яскравими кольорами. Зовнішня камера Wi-Fi з панорамуванням/нахилом.
Яскравіше, ніж кольоровийTapo C520WS відтворює яскравіші зображення, ніж інші кольорові камери нічного бачення з увімкненими прожекторами, завдяки датчику Starlight.
Насичені кольори вночіОснащений об’єктивом із великою діафрагмою F1,6 і датчиком зоряного світла, Tapo C520WS вловлює більше світла та має вищу світлочутливість, відкриваючи барвисті зображення навіть без прожекторів.
Кілька режимів нічного баченняTapo C520WS пропонує 3 режими нічного бачення на вибір. Кольоровий режим забезпечує постійні кольори 24/7, тоді як розумний режим вмикає прожектори для кольорових зображень лише у разі виявлення події. Для вашої зручності також підтримується інфрачервоний режим.
Кришталево чисте зображення 2K QHDТепер у 1,7 рази більше пікселів, ніж у 1080p, що забезпечує чіткіше відео та яскравіші фотографії.
Візуальне покриття на 360°Забезпечує діапазон огляду 360° по горизонталі та 130° по вертикалі, щоб зафіксувати все навколо.
Інтелектуальне виявленняШI ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, сповіщаючи користувачів за потреби.
Налаштуйте виявлений об'єктВідрегулюйте чутливість виявлення руху та налаштуйте зони/межі активності для вашої зручності. Ви також можете ввімкнути режим патрулювання, щоб камера курсувала між двома налаштованими точками.
Надійна мережа, гнучке підключенняДві потужні зовнішні антени забезпечують ширше покриття бездротового зв’язку (до 150 метрів на відкритих місцях) і більш стабільне з’єднання. Ви також можете підключити свою камеру до мережі через порт RJ45 Ethernet.
Безпечне локальне та хмарне сховищеЗберігайте записані відео на карту microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарних сервісів Tapo Care.
Захист від атмосферних впливів IP66Забезпечує чудову водонепроникність і пилонепроникність для сценаріїв на відкритому повітрі.
Розумне відстеження рухуВідстежує рух за допомогою високошвидкісного обертання, щоб утримувати об'єкт у полі зору камери.
Двостороннє аудіоСпілкуйтеся безпосередньо з кур'єром.
Кілька варіантів встановленняВикористовуйте кріпильні гвинти, шаблон і петлі для встановлення на будь-якій стіні, стелі або стовпі для ідеального вигляду в будь-якому місці.
Фізичний режим приватностіЗберігає конфіденційність завдяки об'єктиву, фізично заблокованому корпусом.
Голосова активаціяНасолоджуйтесь розумним життям і стежте за своїми життєво важливими сферами за допомогою Alexa та Google Assistant.
Спеціальний додаток TapoПерегляд у реальному часі, відтворення, збереження кліпів і налаштування – все це в одному додатку.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.2 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення втручання, виявлення транспортних засобів |
| Вага | 400 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", зниження шумів 3D DNR, система сповіщення |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 53° |
| Кут огляду по горизонталі | 95° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, TCP, UDP, HTTPS, DNS |
| Робоча напруга | 100-240 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.2 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.2 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 558 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00