Укр
Рус

Код товару: AR_3025413
Ківш Magio Литий антипригарний 1.9 л.
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.9 л |
| Діаметр | 18 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Висота борту | 9 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара, міцне багатошарове дно, отвором на ручці для підвішування, з отвором на ручці для підвішування |
| Тип внутрішнього покриття | Geehua |
| Товщина дна | 5 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
898 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00