Укр
Рус


Код товару: KM_3412705
Клема ввідна VK25 1 призначена для виносу монтажу ввідного проводу, що полегшує та покращує одночасне підключення провідника та з’єднувальної гребінчастої шини типу PIN до модульних автоматичних вимикачів, диференційних автоматів та вимикачів навантаження.
Особливості:
корпус не підтримує горіння;
виступаючі бортики корпусу над гвинтом та ввідним отвором забезпечують ізоляційний та технологічний захист;
штирьовий контакт має антиковзаючі насічки для покращення зчеплення;
поздовжній спосіб підводу проводу;
широкий діапазон температур експлуатації –25…+60 °C.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Серія / Тип | VK25 1 |
| Виробник | АСКО УКРЕМ |
| Артикул | A0010230023 |
| Тип клемника | гвинтовий ввідний |
| Номінальний робочий струм Ie | 80 A |
| Номінальна робоча напруга Ue | AC 400 В |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | AC 500 В |
| Переріз провідника | макс. 1×25 мм² (монолітний) |
| Тип контакту | PIN, 1 шт. |
| Максимальний момент затягування | 3,5 Н·м |
| Матеріал корпусу | PA |
| Матеріал клеми | латунь з покриттям |
| Матеріал гвинта | сталь |
| Колір | білий |
| Габарити (W×H×L) | 17×32×13,2 мм |
| Робочий діапазон температур | –25…+60 °C |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
49 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00