Укр
Рус

Код товару: AR_3014853
керований 2-го рівня, настільний, Портів - 4, 4 x 10/100М PoE, Комутаційна здатність - 4.8 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від -10˚ до 55˚ C, Ш - 115 мм, Г - 84 мм, В - 27 мм, 0.19 кг, 4xPoE
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 4 |
| Вимоги PoE | PoE 40 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 4 мбіт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet |
| Вага | 0.19 кг |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Живлення | DC 53В, 0.8А |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбіт/с |
| Порти | 4 x 10/100М PoE |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 42 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 3.57 Mpps |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 324 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00