Укр
Рус

Код товару: AR_3014874
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 11 |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 7.6 Гбіт/с |
| Порти | SFP, 8 x PoE 100/Base-T, 2 x PoE 1000/Base-T |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 047 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00