Укр
Рус

Код товару: AR_3014844
Netis P116GH - це 18-портовий стандартний POE-комутатор, який забезпечує 16 портів FE POE, 2 гігабітні порти Up-link та 1 оптоволоконний порт SFP. Порти 1-16 мають можливість подачі живлення POE і можуть використовуватися як пристрої Power over Ethernet. Порт живлення може автоматично виявляти та розпізнавати живлення, що відповідає стандарту IEEE 802.3af/at, та подавати живлення через мережевий кабель. 2 гігабітні порти uplink забезпечують безперебійну передачу даних для NVR або маршрутизаторів up-link. P116GH є найбільш економічним рішенням для безпеки HD мережі.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 19 |
| Вимоги PoE | PoE 200 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 16x10/100TX, 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість Uplinks портів | 2 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | SFP, 16 x 10/100/1000 RJ45, 2 × 10/100/1000 Мбіт/с RJ45, 16 х 10/100M POE |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 190 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 389 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00