Укр
Рус

Код товару: AR_3016581
Кавоварка SATURN ST-CM0170 розроблена для справжніх поціновувачів кави. Потужність кавоварки складає 650 Вт, тобто кава готується досить швидко зберігаючи у нього смак і аромат. У ній чудовим чином поєднуються стиль і практичність. Гладкий корпус в класичному чорному кольорі ідеально підходить до будь-якої робочої поверхні. Кавоварка готує каву безпосередньо в кавник з міцного прозорого скла, який поставляється в комплекті з приладом.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Потужність | 650 Вт |
| Функції | автовідключення, антикрапельна система |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.84 кг |
| Габарити | 26 х 18.5 х 15 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кавник, фільтр |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | індикатор рівня води |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00