Укр
Рус


Код товару: AR_3006174
X-DIGITAL STEEL SA220 Black – це похило-поворотне кріплення для телевізорів. Похило-поворотний кронштейн для телевізора добре підійде для приміщень зі складною геометрією. Помістивши кронштейн для телевізора на стіну, ви зможете змінювати положення телевізора у вертикальній площині і зможете спостерігати екран під різними кутами. Похило-поворотне настінне кріплення для телевізора особливо зручно використовувати в приміщеннях, де багато сонячного світла, який заважає комфортному перегляду улюбленого телеканалу.
Бренд X-DIGITAL отримав всесвітнє визнання завдяки рішень в області проектування і виробництва кронштейнів, стояків і кріпильних систем для телевізорів, проекторів і акустичних систем. Вироби компанії X-DIGITAL особливі тим, що мають унікальні запатентовані функціональні рішення і відповідають всім вимогам безпеки, які висувають американський, європейський і ізраїльський ринки.
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Підтримувана діагональ | 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 25", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 17" |
| VESA | 100 x 100, 50 x 50, 75 x 75, 100 x 75, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 85мм |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | ±15° |
| Кут повороту | 60° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Матеріал | метал |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00