Укр
Рус







Код товару: AR_3005713
Досконалість у тиші
Вентилятор серії Arctic залишається безшумним навіть під час роботи на повній швидкості. Спеціальний дизайн вентилятора не тільки підвищує вироблений повітряний потік, але також неабияк знижує рівень виробленого шуму.
Багатоцільовий вентилятор
Вентилятор серії Arctic має стандартний розмір рамки, що дає змогу встановлювати його на вдування або на видування у будь-якому корпусі. Стандартний роз'єм можна підʼєднати безпосередньо до материнської плати.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 81 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
417 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00