Укр
Рус










Код товару: AR_3005621
Вентилятори AL Series ARGB дадуть змогу вашій системі по-справжньому засяяти. Шість адресних RGB-світлодіодів гармонійно поєднуються з білим напівпрозорим зовнішнім кільцем і лопатями вентилятора, створюючи гарне рівномірне світіння по всій поверхні вентилятора.
Prisma AL-12/14 забезпечує точне програмне керування, даючи змогу Prisma ідеально поєднуватися з вашими компонентами. Якщо ви віддаєте перевагу фізичному управлінню, просто під'єднайте Prisma до нещодавно випущеного контролера Adjust R1, щоб налаштувати кольори, яскравість і ефекти руху одним натисканням кнопки.
Як і в будь-якому вентиляторі Fractal Design, у центрі уваги залишається тиша: вбудовані куточки для гасіння вібрації, безшумні підшипники LLS і опції PWM для повного контролю над швидкістю обертання вентиляторів, завдяки чому Prisma можна не почути, а побачити.
Дозвольте вашій системі сяятиПідтримка ASUS Aura, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome забезпечує точне програмне керування, даючи змогу Prisma ідеально поєднуватися з вашими компонентами.
Спеціально розроблені білі напівпрозорі лопаті вентилятора і зовнішнє кільце створюють виключно рівномірне світіння.
Яскраві кольориШість вбудованих світлодіодів RGB з індивідуальною адресацією забезпечують потужне освітлення в повному спектрі колірних рішень.
Повний контрольШІМ-керування з широким діапазоном швидкостей ідеально підходить для радіаторів процесора і радіаторів.
Аеродинамічні характеристики| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 169 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 85.71 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 100000 г |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 250 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00