Укр
Рус





Код товару: AR_3005629
Якісний кулер багатоцільового призначення. Габарити кулера дають змогу використовувати його як для охолодження корпусу, для охолодження блоків живлення і як кулер для радіатора процесора.
У комплекті два види кріплення: саморізи для корпусу та саморізи для радіатора процесора. Довжина кабелю становить 35 см.
Топова технологія гідродинамічного підшипника зменшує відсоток витоку мастила, мінімізує рівень шуму та підтримує ефективну роботу кулера впродовж 40 000 годин.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Максимальна швидкість обертання | 2500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 22 CFM |
| Розмір | 70 х 70 х 15 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживаний струм | 0.26 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
275 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00