Укр
Рус






Код товару: AR_3005565
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1500RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 21 дБ
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 1.56 Вт |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin, 3-pin |
| Тиск | 1.60 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
376 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00