Укр
Рус






Код товару: AR_3005537
Boreas E1-410 конкурентоспроможна продуктивність для широких мас ШІМ-вентилятор з високим повітряним потоком.
| Сокет | AM4, 2066, 1200, 1700, AM5, 1356, 2011-3, 2011, 1366, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, FM2, AM3+, AM3, AM2+, AM2, 1155, 1150, FM2+, 1151 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 154.5 |
| Вага | 870 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70.2 CFM |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Роз'єми живлення | 3-pin, 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 154.5 х 120 х 73.8 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.7 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
776 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00