Укр
Рус


Код товару: AR_3004338
Високоякісний, сучасний та міцний килимок для миші, розроблений для геймерів. Сумісний з лазерними та оптичними мишами. Правильне розташування волокон тканини забезпечує високу швидкість руху та дуже хороший контроль над мишею під час гри. Нижня частина килимка виготовлена з ковзної гуми, що запобігає його переміщенню.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Особливості | ігрові |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 800 х 300 х 2 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
355 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00