Укр
Рус











Код товару: AR_3004368
Logitech G240 забезпечує низьке тертя і швидкі та плавні рухи миші. Гумова основа забезпечує надійну фіксацію під час інтенсивних ігор. Текстура поверхні оптимізована для мишей Logitech G та максимальної ігрової продуктивності.
Помірне тертя поверхніПід час гри з низьким рівнем роздільної здатності (DPI) поверхня забезпечує помірний опір ніжок миші під час початку та зупинки швидких рухів. Термооброблена при 200 °C тканинна поверхня G240 забезпечує необхідний рівень тертя для маневрів з низькою роздільною здатністю.
Послідовна текстура поверхніВажкі візерунки та малюнки можуть заважати роботі сенсора. G240 має чисту, однорідну текстуру поверхні. Це дає сенсорам кращі зображення для перетворення руху миші в рух курсору, що є перевагою порівняно з неоднорідною або брудною поверхнею столу та робочого столу.
Сумісність із датчиком Logitech GG240 може надати геймерам доступ до підвищеної точності та акуратності сенсора. G240 використовує текстуру поверхні, порівнянну з оптимальним середовищем для тестування мишей Logitech G.
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 1 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 340 х 280 х 1 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
829 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00