Укр
Рус












Код товару: AR_3004404
The Main High-Speed — серія, яка призначена для швидкого переміщення миші. Її надковзка поверхня стала можливою завдяки спеціальним волокнам із низьким опором. Ви можете бути впевнені, що маневреність вашої миші буде надзвичайною. Щільна 3-мм поверхня з обрізаними краями забезпечує комфорт, а протиковзка гумова основа залишатиметься на місці під час використання. Не турбуйтеся про сумісність – усі типи сенсорів працюють на цій поверхні. Використовуйте ігровий килимок для миші Main 139, який найкраще підходить для вашої ігрової установки!
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | speed |
| Особливості | ігрові |
| Колір | пурпурний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 360 x 300 x 3 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
496 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00