Укр
Рус




Код товару: AR_3004412
Ігровий килимок великого розміру Modecom Volcano Erebus Hokori (PMK-MC-VOLCANO-EREBUS-HOK) ідеально підходить для оптичних і лазерних мишок з будь-якою чутливістю та типом сенсора. Він виконаний в стилі Hokori і допоможе досягти найкращих результатів у швидкісних іграх.
Поверхня килимка виготовлена з міцної та гладкої тканини, що забезпечує високу швидкість переміщення мишки та точне відстеження курсору.
Краї килимка додатково посилені обплетенням, що продовжує його експлуатаційний термін.
Прогумована основа надійно фіксує ігровий килимок Modecom Volcano Erebus Hokori на столі та запобігає його зміщенню, навіть під час найзапекліших онлайн змагань.
Великий розмір дозволяє зручно розмістити клавіатуру і мишку одночасно.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | Прошитий контур |
| Розміри | 900 x 420 х 3 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
617 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00