Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25CK3 - фото 1
Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25CK3 - фото 2
Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25CK3 - фото 3
Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25CK3 - фото 4
Кишеня зовнішня Transcend TS0GSJ25CK3
Код товару: AR_3006036
Про товар
Що зазвичай відбувається з застарілими накопичувачами, які ви витягаєте з свого ноутбука? Не викидайте їх — знайдіть їм нове застосування! Комплект для встановлення накопичувачів Transcend TS0GSJ25CK3 поставляється з усіма необхідними інструментами, які дозволять повторно використовувати витягнутий з ноутбука 2,5-дюймовий жорсткий диск. Щоб зробити це, потрібно лише дотримуватися простих покрокових інструкцій. В комплект входять зовнішній прогумований корпус, внутрішній гумовий амортизатор, адаптер SATA, USB-кабель, прокладка для накопичувачів товщиною 7 мм, хрестоподібна викрутка (PH1) і три монтажні гвинти M2. Transcend підтримує резервне копіювання по натисненню однієї кнопки (при наявності встановленого пакету ПО Transcend Elite), яка дозволяє синхронізувати файли і папки в один дотик.
Призначеннядля SSD, для HDD
Форм-фактор2.5"
Внутрішній інтерфейсSATA
Зовнішній інтерфейсUSB 3.0
Країна виробникКитай
Вага108 г
Габарити129.5 x 80.8 x 18.8 мм
ДодатковоРобоча напруга: 5 В, постійний струм, Робоча температура: від 0 °C (32 °F) до 70 °C (158 °F), Сертифікати: CE, FCC, BSMI, Підтримка функції резервного копіювання натисканням однієї кнопки (One Touch Backup)