Укр
Рус

Код товару: AR_3014964
Маршрутизатор Mikrotik CRS106-1C-5S - типовий представник гібридних Cloud Router Switch від MikroTik. Пристрій поєднує в собі як комутатор рівня 2, так і дозволяє налаштувати маршрутизатор рівня 3, це стало можливим завдяки використанні RouterOS з рівнем ліцензії 5. Справедливо буде зауважити, що CRS106-1C-5S в порівнянні зі звичайними маршрутизаторами, все ж програє в швидкості.
Компактний форм-фактор, розміром 114 x 137 x 29 мм, який ближче до десктопних моделей роутерів компанії, дає можливість розміщувати пристрій в розподільному ящику або боксах невеликих розмірів. На передній панелі знаходиться 5 SFP портів 100/1000 Mb / s. і гніздо живлення від штатного БП. На тильній стороні доступний комбо-порт і порт підключення консолі. Комбо-порт: RJ45 і SFP, однак, одночасно активним з них може бути тільки один.
Кнопка reset знаходиться збоку. Таким чином, в налаштуваннях можна використовувати два варіанти роботи пристрою: Перший - 5 слотів SFP і 1 RJ45, при цьому у нас є можливість живити пристрій від кручений пари Passive PoE. Другий - в 6 слотів SFP. За швидкість роботи девайса відповідає система на кристалі від Qualcomm. Одноядерний процесор QCA8511 з тактовою частотою 400 МГц. Флеш пам'ять об'ємом 16 Мбайт. Обсяг ОЗУ 128 Мбайт. Апаратний свитч 12 інтерфейсів. Шина між ЦП і світче в 1 Гбіт/сек. У режимі роботи комутатора рівня 2, трафік обробляється тільки на апаратному світче. При використанні в режимі маршрутизатора, трафік обробляється на ЦП, що і призводить до невеликих осіданням в продуктивності.
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб. Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу.
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | SFP, SFP combo |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Додаткові порти | 1хRJ45 (console port), 5 х SFP |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | IP20, CE, RoHS, EAC |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Блок живлення | зовнішній |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Вага | 350 г |
| Висота | 29 мм, 29 мм |
| Глибина | 137 мм, 137 мм |
| Живлення | 11-30 В |
| Кількість 1000FX портів | 5хSFP |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Кількість портів | 7 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | підтримка PoE, Кнопка RESET |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | 5 x 1G SFP, 1 комбінований порт Gigabit SFP/RJ45 |
| Процесор | QCA8511 |
| Робоча температура | від -20°C до +70°C |
| Системні вимоги | RouterOS |
| Споживана потужність (максимальна) | 11 Вт |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 114 мм, 114 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 005 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00