Укр
Рус

Код товару: AR_3017482
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 42
| Тип викрутки | тримач біт/насадок |
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 42 |
| Комплектація набору | викрутки, торцеві головки, інструменти для роботи з торцевими головками, біти |
| Кількість викруток | 2 шт |
| Тип шліца біт | зірочка (Torx), плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H) |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 28 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 9 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри біт | T6, PH000, H1.3, PH0, PH1, PH2, PH3, SL5, SL4, SL6, T10, T15, T20, T25, SL2, SL3, H2, H3, H4, H5, H6, T5, T7, H1.5, SL2.5, PH00 |
| Розміри торцевих головок | 7, 8, 10, 11, 4, 5, 9, 12 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | адаптер |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
808 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00