Укр
Рус



Код товару: AR_3002957
Твердотільні накопичувачі OCPC (SSD) зроблять вашу систему більш чуйною, тому вона швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу.
Твердотільні накопичувачі це наступний етап еволюції систем зберігання даних для ПК. Вони працюють швидше, тихіше і менше нагріваються, ніж застарілі технології всередині жорстких дисків. Завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі також довговічніші і надійніші, ніж жорсткі диски.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Колір | чорний |
| Серія | XTL-200 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 375 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00