Укр
Рус







Код товару: AR_3002460
Настільна лампа Quantum QM-1020 SORENTO має сучасний зовнішній вигляд, оснащена гнучкою стійкою, що дає змогу вибрати необхідний кут освітлення. Виріб оснащений поворотним перемикачем для увімкнення світла і плавного регулювання яскравості, що допоможе застосувати лампу до різних потреб. Лампа живиться вбудованим літій-іонним акумулятором 18650 і забезпечує чудове освітлення. У лампі використовуються 48 світлодіодів SMD, які є енергоощадними, мають високу яскравість і тривалий термін служби. QM-TL1020 SORENTO оснащена індикатором заряду акумулятора - під час заряджання горить червоне світло, а коли повністю заряджений - горить зелене світло. Є сенсорна кнопка управління і звичайний вимикач. Виріб оснащений вхідним портом Type-C.
Лампу можна заряджати за допомогою кабелю USB, який входить до комплекту. Настільна лампа може працювати під час заряджання. Завдяки захисту від перезарядки акумулятора, буде забезпечено його довготривале використання в безпечному режимі. Світло виробу м'яке, підходить для освітлення в закритих приміщеннях, як-от будинки та торгові центри, і це ідеальна лампа для використання в офісі та вдома.
Освітлення
Перед першим використанням зарядіть акумулятор. Поверніть перемикач за годинниковою стрілкою, щоб увімкнути настільну лампу. Для збільшення яскравості поверніть перемикач далі за годинниковою стрілкою. Для зменшення яскравості та вимкнення, поверніть перемикач проти годинникової стрілки.
Зарядка лампи
Під'єднайте лампу до зарядки, вставивши один кінець USB-кабелю, що входить до комплекту, у вхідний порт Type-C, а інший кінець вставте в розетку USB зарядного пристрою (не входить до комплекту). У процесі заряджання горить червоний світлодіод, коли горить зелений світлодіод - заряджання завершено. Як джерело живлення використовуйте зарядний пристрій напругою 5 В або порт USB 5 В, наприклад комп'ютер або портативне джерело живлення. Не використовуйте зарядний пристрій із занадто низькою або занадто високою напругою.
Характеристики
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для спальні, для офісу, для дитячої |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз, має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа, акумулятор, PowerBank |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | ні |
| Особливості | гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 3600 mAh |
| Вага | 610 г |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 16 см |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | нейтральний білий |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Формат батарей | 2 х 18650 |
| Ширина | 16 см |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
875 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00