Укр
Рус

Код товару: AR_3016360
Настільна індукційна плита ICS-B217 від компанії Ardesto обладнана двома конфорками й керується сенсорними датчиками. Індукційна плита чудово підходить для економії енергії й часу приготування та не вимагає багато олії, а це вже забезпечує екологічність і дієтичність.
Особливості:
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Тип управління | сенсорне |
| Кількість конфорок | 2 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вхідна потужність | 2900 Вт, 1600 Вт, 1300 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 167 - 145 мм |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Особливості | таймер, дисплей, захист від перепадів напруги, захист від перепадів напруги в електромережі, тепловий запобіжник для захисту від перегрівання пальника та внутрішньої частини плити, контроль потужності нагрівання, контроль температури, автовимкнення, таймер, дисплей, автоматичне відключення |
| Потужність конфорок | права - 1300 Вт, ліва - 1600 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 60 х 31 х 7 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 553 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00