Укр
Рус

Код товару: AR_3016369
| Тип варильної поверхні | електро |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.21 кг |
| Вхідна потужність | 1000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 160 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Напруга | 220 В |
| Потужність конфорок | 1000 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 7 х 23 х 25 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00