Укр
Рус

Код товару: AR_3016365
Одна конфорка SCP 5010SS SuperConductor пропонує багато переваг перед своїми конкурентами завдяки використаній технології керамічного нагрівального елемента. Завдяки їм конфорка може похвалитися дуже низькою висотою, висота самого корпусу конфорки всього 2,5 см. Навіть з ніжками він поміщається на висоту 3 см.
| Тип варильної поверхні | індукція, електро, склокераміка (Hi-Light) |
| Тип управління | електронне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Вхідна потужність | 1500 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 190 мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Кількість рівнів нагрівання | 6 |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Особливості | дисплей, захист від перегріву, автовимкнення, таймер, дисплей, таймер |
| Потужність конфорок | 1500 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 36 х 25 х 3 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 023 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00