Укр
Рус



Код товару: AR_3001360
Підставка AOC L1S Laptop Stand Riser — це ергономічний аксесуар для ноутбуків і планшетів з діагоналлю від 10.2″ до 17.3″. Вона дозволяє підняти пристрій під зручним кутом і висотою, щоб зменшити навантаження на шию та плечі під час роботи, навчання чи відеодзвінків.
Ця підставка допомагає поліпшити ергономіку робочого місця, краще охолоджувати ноутбук завдяки піднятому положенню та мінімізувати фізичне навантаження при тривалій роботі.
| Тип | Для ноутбуків і планшетів, Для ноутбуків до 17.3 ' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | сірий |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Особливості | регульована висота і нахил підставки |
| Розмір столешні | 260 х 225 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
875 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00