Укр
Рус



Код товару: AR_3001362
Розмір - 260 х 225 х 20 мм, 240 х 190 х 20 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 ", Метод охолоджування - пасивне, 280 мм, сталь, 5 кг, 1.46 кг, Колір - чорний
| Тип | Для ноутбуків до 17.3 ' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.46 кг |
| Висота столика в розкладеному стані | 280 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Розмір | 260 х 225 х 20 мм |
| Розмір столешні | 240 х 190 х 20 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 024 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00