Укр
Рус


Код товару: AR_3004606
Процесор Intel Pentium 7-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Kaby Lake.
Платформа нового покоління Intel Pentium пропонує продуктивність, необхідну у повсякденних обчисленнях, і новітні можливості, такі як сенсорний ввід та технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи».
Чудова продуктивність ПК дозволить без проблем використовувати багатозадачний режим, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися і працювати.
Отримайте вражаючу продуктивність і якість графіки, яких ви звично чекаєте від процесорів Intel Pentium.
Призначений для платформи Intel LGA 1151, проводиться за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють в 4 потоки на штатній тактовій частоті 3.5 ГГц.
Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 3 МБ.
Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4 / DDR3L.
За рахунок багатопоточності і сумісності з новим поколінням материнських плат 200-ї серії процесор Intel Pentium G4560 3.5 GHz відмінно підходить на роль бази ігрового десктопа для існуючих ігор, до того ж, у нього є досить продуктивне графічне ядро Intel HD Graphics 610 з новим модулем апаратного прискорення, генеруючий 4K-зображення і підтримує одночасне підключення трьох моніторів.
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1151, 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальний TDP | 54 Вт |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics 610 |
| Покоління процесорів Intel | Kaby Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Kaby Lake |
| Базова частота графічного процесора | 350 MHz |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2017 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 3Mb |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.05 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2400 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
| Обсяг відеопам'яті графічної системи | 64 GB |
| Техпроцес | 14nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00