Укр
Рус

Код товару: AR_3013623
Елегантний дизайн
Акумулятори компактної, сучасної конструкції поставляються в вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальною схеми електроніки і прекрасно доповнює обстановку будинку.
Захист
Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин. Збережіть і захистіть своє обладнання і дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги.
Безпека
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій. Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг в зазначених умовах експлуатації.
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового живлення від батарей при відключенні зовнішнього електроживлення. Дозволяє підключати вхідні блоки трансформаторів, які не блокуючи доступ до інших розеток. Забезпечує збільшення часу роботи акумуляторів і ДБЖ за допомогою коригування зниженого напруги без переходу на живлення від батареї.
Світлодіодні індикатори
Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою і електромережі. Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Покращені функції захисту
Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надмірної напруги в електромережі, коротких замикань, помилок установки і пошкоджень батареї внаслідок її повної розрядки.
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 700 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Індія |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 138 x 98 x 310 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 947 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00