Укр
Рус

Код товару: AR_3013617
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням. Keen USB має 4 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути свою систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і АРН для постійного рівня напруги. Серія Keen USB - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.
| Призначення | для домашніх ПК, для мережевого обладнання, для побутової техніки, для холодильників, для ноутбуків |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 9.2 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Додатковий фільтр | RJ-11, RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 х 298 х 178 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 368 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00