Укр
Рус

Код товару: AR_3023896
SYMA Z4 одна з останніх моделей бренду, відома своїми міцними високотехнологічними моделями з дистанційним керуванням. Ідеально підходить як для тих, хто починає свою пригоду з безпілотними літальними апаратами, так і для тих, хто трохи просунутіший. Дрон надзвичайно легкий та компактний, має складну конструкцію, ви можете завжди брати його із собою. Квадрокоптер оснащений 6-осьовою системою стабілізації (гіроскоп), завдяки їй дрон швидкий, маневрений та стабільний під час польоту.
Функція зависання завдяки вбудованому барометру дозволяє підтримувати постійну висоту без необхідності постійного контролю. Автозапуск та автопосадка сподобається всім, хто починає свою пригоду з безпілотними літальними апаратами. Використовуючи одну кнопку, ви змусите дрон злетіти у повітря, не вимагаючи ручного маневрування. За допомогою тієї ж кнопки ви благополучно приземлитесь на землю.
Ще одна функція, якою був оснащений дрон перетворить нудний політ на захоплюючу пригоду, завдяки Stunt flip 360° ви виконуватимете трюки і тим самим привертатимете увагу спостерігачів. Крім того, SYMA Z4 має потужні світлодіоди, які не тільки ефектно виглядають, але і дозволяють літати на безпілотнику в темряві. Дрон має передавач 2,4 ГГц, завдяки якому він швидше реагує на команди та стійкіший до перешкод. Більше того, частота 2,4 ГГц дає можливість літати на кількох моделях одночасно без перешкод.
| Клас | повітряний транспорт |
| Тип | квадрокоптер |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 3.7V 380mAH літій-полімерний |
| Вага | 63 г |
| Висота | 5 см |
| Двигун | електричний |
| Довжина | 31 см |
| Колір | сірий, помаранчевий |
| Комплектація | квадрокоптер, пульт управління, зарядний пристрій, запасні гвинти (4 шт.), Захист лопатей (4 шт.), інструкція |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 673 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00