Укр
Рус











Код товару: AR_2997826
RIVACASE 8065 — легкий, бюджетний рюкзак для ноутбуків до 15.6". Виготовлений зі щільного синтетичного матеріалу та має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу та вологи.
Основне відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням має м'які стінки та ремінь для надійної фіксації ноутбука до 15.6".
Особливості:
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | регулируемые лямки |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.425 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 385 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 290 мм |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Об`єм | 15 л |
| Розміри загальні | 440 х 310 х 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
911 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00