Укр
Рус

Код товару: AR_3023826
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | S (115 - 130 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | хлопчик |
| Корпус рюкзака | каркасний |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | поліестер, EVA |
| Серія | Ninja |
| Відділення | для телефона, для шкільного приладдя |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 980 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Особливості | бокові кишені, світловідбиваючі елементи, регульовані лямки |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 854 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00