Укр
Рус

Код товару: AR_3017773
Шліфувальна машина BOSCH GWS 9-125 S (0.601.396.102)
Кутова шліфмашина Bosch GWS 9-125 S оснащена потужним двигуном, який забезпечує високу продуктивність.
Інструментом просто управляти завдяки зручному повзунковому перемикачу.
Кожух, стійкий до провертання, захищає користувача від іскор і пилу, а також створює безпеку при руйнуванні диска.
Додаткова рукоятка допомагає краще утримувати інструмент.
Особливості:
- Безпечна заміна оснащення: Кутова шліфувальна машина GWS 9-125 S оснащена функцією блокування шпинделя, що дозволяє безпечно проводити заміну оснастки.
- Безпека роботи: захисний кожух легко і швидко регулюється і гарантує безпеку в роботі.
- Система охолодження: Спеціальні вентиляційні отвори охолоджують найбільш нагріваємі частини інструменту.
- Додаткова рукоятка: Для комфорту оператора додаткова рукоятка може бути встановлена в одному з двох положень. Вона зручно лежить в руці і не ковзає.
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | професійні |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Особливості | плавний пуск, регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | швидка заміна диска, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 11000 об/хв |
| Показник вібрації ah | 7.5 м/с² |
| Похибка K | 1.5 м/с² |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 001 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00