Укр
Рус

Код товару: AR_3017807
Акумуляторна дриль-шуруповерт з безщітковим двигуном. Дві плавно регульовані робочі швидкості (0-420 / 0-1600 об / хв). Максимальний крутний момент при жорсткому загвинчування 30 Нм, м'якому - 18 Нм. Швидкозатискний патрон. Закручує і відгвинчує кріплення до 8 мм, свердлить деревину (20 мм), метал (10 мм).
У комплекті з набором біт і свердел (39 шт), в який входить: набір біт Bosch Promo Set (25 шт), набір свердел по металу (7 шт), набір свердел по дереву (7 шт).
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | регулювання обертального моменту, набір біт, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, набір свердел |
| Комплектація | Акумуляторний дриль-шурупокрут, 2 акумулятори 12 В 2.0 А·год, ЗП GAL 12V-40, Набір біт і торцевих ключів (39 шт.), Сумка |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 90 хв |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-420, 0-1600 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 727 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00